PMU behandeling bij Uppsala Ink
Home/ Diensten/ PMU

Onze behandelingen

PMU

Permanente make-up
PMU behandeling bij Uppsala Ink

Tijdloos mooi,
elke dag opnieuw

Bij Uppsala Ink kun je terecht voor diverse PMU behandelingen. Van powderbrows tot eyeliner tot aquarel lips.

Onze PMU artiest neemt van tevoren alle tijd om jouw wensen door te spreken. Wanneer het behandelingsplan klaar ligt en het toestemmingsformulier ondertekend is, zal de behandeling starten.

De behandeling vindt plaats in een door de GGD goedgekeurde behandelruimte. Onze artiest maakt uitsluitend gebruik van goedgekeurde inkten en steriele wegwerpnaalden. Na de behandeling word je uitgebreid geïnformeerd over de verzorging en genezing van jouw nieuwe PMU.

Wanneer een nabehandeling nodig is, zal de artiest dit aangeven. Deze behandeling vindt binnen 6 weken plaats en is kosteloos. Voor het bijwerken van oude PMU behandelingen kun je uiteraard ook bij ons terecht.

We hopen je snel te mogen verwelkomen!

Kom gerust eens binnenvallen om onze behandelruimte te bekijken en kennis te maken met onze artiesten.

Afspraak maken

Persoonlijk plan

Jouw wensen staan centraal. We nemen uitgebreid de tijd voor een intake voordat we beginnen.

GGD goedgekeurd

Gecertificeerde behandelruimte, goedgekeurde inkten en steriele wegwerpnaalden.

Kosteloze touch-up

Indien nodig een nabehandeling binnen 6 weken, volledig kosteloos inbegrepen.

Oude PMU bijwerken

Ook voor correcties of het bijwerken van elders geplaatste permanente make-up.

Wenkbrauwen

Powderbrows

De poedertechniek geeft een zachte, poederige uitstraling die lijkt op ingebrachte wenkbrauwmake-up. Ideaal voor een goed gevulde, symmetrische wenkbrauw.

€350 incl. nabehandeling Touch-up na 12–18 mnd: €190
Wenkbrauwen

Hybrid brows

Een combinatie van haartjesstreepjes en poedertechniek voor een natuurlijk en vol resultaat. Perfect voor wie een hybride look wil tussen realistisch en ingevuld.

€50
Ogen

Eyeliner

Permanente eyeliner voor boven, onder of beide oogleden. Definieer je ogen zonder dagelijks aanbrengen. Strak, subtiel of juist nadrukkelijk.

Boven of onder: €180 Boven & onder: €250
Ogen

Infralash

Een subtiele lijn langs de haarlijn van de wimpers voor een natuurlijk maar gedefinieerd effect. Minder zichtbaar dan eyeliner, maar met een groot visueel verschil.

€250
Lippen

Aquarel lips

Volledige kleurinvulling in een zachte aquarelachtige techniek. Volle, natuurlijk gekleurde lippen zonder dagelijks lippenstift. Inclusief nabehandeling.

€400 incl. nabehandeling
Correctie

Oude PMU bijwerken

Heb je elders PMU laten plaatsen en wil je dit laten bijwerken of corrigeren? Neem contact op voor een persoonlijk adviesgesprek.

Vraag advies

Prijzen

PMU tarieven

Alle PMU behandelingen zijn inclusief intake en eventuele nabehandeling waar van toepassing. Heb je vragen over een specifieke behandeling of wil je een combinatie bespreken? Neem contact op.

Afspraak maken
Powderbrows (incl. nabehandeling)€350
P.b. touch-up (12–18 mnd)€190
Infralash€250
Eyeliner boven€180
Eyeliner onder€180
Eyeliner boven & onder€250
Aquarel lips (incl. nabehandeling)€400
Hybrid brows€50
Maak een afspraak